A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

До уваги місцевих суб'єктів малого і середнього підприємництва!

Дата: 06.06.2023 16:13
Кількість переглядів: 58

👉🏻Рівненська обласна державна адміністрація розпочато прийом документів на конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області.

👉🏻Для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2023 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками), що надаються на реалізацію проектів.

☝🏻Право на одержання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками), передбачених в обласному бюджеті відповідно до встановленого Порядку, за рішенням конкурсної комісії може надаватись суб’єктам малого і середнього підприємництва, які:

➡️розробили або реалізують проект, який передбачає: впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт);

➡️отримали кредит для реалізації проекту.

👉🏻До участі у конкурсі не допускаються суб’єкти підприємницької діяльності або їх участь у конкурсі може бути призупинена, якщо вони підпадають під обмеження щодо надання державної підтримки визначені статтею 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

👉🏻Для участі у конкурсному відборі суб’єктами малого і середнього підприємництва подаються такі документи:

проектна заявка на участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1;

🔹копія фінансового звіту (декларації) за останній рік і останній звітний період;

🔹копія договору, завірена установою, яка видала кредит (позику), або нотаріально засвідчена копія договору. У разі надання кредиту (позики) фінансовою установою, яка є нерезидентом України, подаються передбачені чинним законодавством України документи відповідних установ Національного банку України;

🔹прогнозний помісячний графік сплати відсотків та погашення суми кредиту (позики) на весь період користування (завірений банком);

🔹копії підтвердних документів щодо використання кредитних коштів для реалізації проекту (договори, накладні, акти виконаних робіт (надання послуг),

🔹розрахункові документи про здійснення оплати (меморіальний ордер, платіжне доручення, виписка з рахунку) тощо);

🔹згода на збір та обробку персональних даних.

Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації - організатором конкурсного відбору за адресою: місто Рівне, майдан Просвіти, 1, кабінети 417, 418 до 20 червня 2023 року.

🤳🏻Довідкову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати за номерами телефонів: 695-215, 695-293, моб. 0961582179 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь