ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 07.06.2023 09:54

07 червня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 14 питань, зокрема:

1. Про схвалення Програми підтримки професійної (професійно-технічної) освіти у Березнівській міській територіальній громаді на 2023 рік.

2. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про схвалення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 – 2024 роки.

4. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

5. Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023 – 2024 років.

6. Про розгляд заяви Олексія НАБУХОТНОГО.

7. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

8. Про надання дозволів на видалення зелених насаджень.

9. Про присвоєння поштових адрес.

10. Про визначення Анатолію БАЗЕЛЮКУ, Світлані БАЗЕЛЮК способу участі у вихованні внуків.

11. Про надання дозволу Зої ГАЛАЙЧУК на вчинення правочину.

12. Про надання дозволу Івану КРИВЧИКУ на вчинення правочину.

13. Про надання дозволу Степаниді СТРІЛЕЦЬ на вчинення правочину.

14. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Усього з початку 2023 року проведено 20 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 188 питань.