БЛАГОУСТРІЙ У СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ № 8 (с. Вітковичі)

Дата: 12.06.2023 09:43

Благоустрій є візитівкою кожного населеного пункту. Чистота села – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості, це показник рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою.

З метою покращення благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій в населених пунктах старостинського округу №8 (с.Вітковичі) Березнівської міської ради постійно проводяться роботи з підтримання чистоти і порядку в селах Вітковичі та Князівка.

Протягом двох останніх місяців за участю працівників старостату, сільського клубу, жителів сіл, працівників, які перебувають на суспільно корисних роботах, було пофарбовано паркан біля адмінприміщення старостату довжиною 105 метрів, фасад Вітковицького сільського клубу, висаджено 23 кущі троянд, 127 фруктових дерев, упорядковано санкціонованні сміттєзвалища, кладовища, вулиці сіл та прибудинкові території.