Дата: 13.06.2023 08:50

На території Березнівської громади продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів. Зокрема, в старостинському окрузі №2 (с.Зірне) впродовж останніх трьох місяців продовжувалися роботи з облаштування тротуарів, під’їзних шляхів, клумб, газонів, посадку дерев, кущів тощо.

Зокрема, впорядкували кладовище, побілили дерева вздовж дороги та фундамент огорожі, біля обеліску загиблим воїнам посадили квіти, посіяли газонну траву, періодично косили траву.

На клумбах біля адміністративного приміщення старостату та на клумбі в центрі села Зірне висаджено квіти, декоративні дерева та кущі.

Працівниками старостату, за підтримки  місцевих підприємців,  почищено від піску та сміття вулиці та тротуари вулиць Зірненська та Липнева в селі Зірне.

Проведено поточний ремонт адміністративного приміщення  старостату в селі Голубне. Зокрема пофарбували вікна, двері, підлогу.

Спільно із працівниками Зірненського ліцею прибрано узбіччя дороги біля сміттєзвалища.

На загальній толоці прибрали парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва в селі Зірне.