ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.06.2023 09:49

13 червня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 8 питань, зокрема:

1. Про здійснення заходів із соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за І півріччя 2023 року.

2. Про стан готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

4. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

5. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Андріївське» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

6. Про взяття на квартирний облік.

7. Про надання дозволу Наталії ПРОКОПЧУК на відмову від прийняття спадщини за законом від імені малолітньої дитини.

8. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на липень 2023 року.

Усього з початку 2023 року проведено 21 засідання виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 196 питань.