Діти з внутрішньо переміщених сімей відпочили у селі Шубків

Дата: 13.06.2023 10:43

Наша Рівненщина багата не тільки добрими та працьовитими людьми, але і мальовничими місцями. Саме таким є село Шубків Рівненського району.

Завдяки Міжнародному благодійному фонду «Глорія» міста Сарни діти з внутрішньо переміщених сімей Рівненського району з 05 по 12 червня відпочили у селі Шубків на базі благодійного фонду «Наша оселя». В цій групі були і десятеро діток з Березнівської міської територіальної громади.

Проїзд, проживання, харчування та активний і змістовний відпочинок  – все це абсолютно безкоштовно забезпечено організаторами.

Щиро дякуємо Міжнародному благодійному фонду «Глорія» за подароване дітям свято та особиста подяка Хомичу Володимиру Пилиповичу за людяність та активну життєву позицію.

Все буде Україна!