У Березне востаннє повернувся захисник

Дата: 14.06.2023 15:15

Сьогодні, 14 червня, у Березнівській громаді віддали останню шану солдату розвідувального взводу розвідувальної роти окремої десантно-штурмової бригади Дмитру Мацьку, 1990 року народження.

Загинув захисник під час бойових дій в Донецькій області 28 травня 2023 року.

Поховальна процесія із загиблим захисником розпочалась у його сімейному будинку. Попрощатись з ним прийшли рідні, друзі, близькі, побратими, представники місцевої влади та жителі громади.

Згодом поховальний кортеж попрямував скорботною ходою рідними вулицями до Свято-Миколаївського храму міста Березне, де відбулась заупокійна служба.

Потім під траурні звуки духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців березнівчани живим коридором із квітами провели Дмитра рідними вулицями міста Березне до міського майдану Незалежності, де відбувся чин прощання з полеглим Героєм, на яке прийшли сотні березнівчан.

Зворушливі прощальні слова лунали від очільника громади Руслана Пилипчука, настоятеля Свято-Миколаївського храму міста Березне отця Сергія.

Після прощальної церемонії на центральній площі міста рух колони до місця вічного спочинку пройшов вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька. Останній земний шлях загиблого Героя був вкритий живими квітами.

Поховали Дмитра на кладовищі в урочищі «Лукавець» зі всіма військовими почестями.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-захисника.

Висловлюємо мамі нашого загиблого воїна Лесі Андріївні, дев’ятирічній доньці, рідним, друзям, усім, хто любив та поважав Дмитра Мацька, найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Дякуємо Герою за подвиг, відданість Україні, мужність і патріотизм!

Вічна пам’ять та шана нашому захиснику.