ПРО РОЗТАШУВАННЯ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 16.06.2023 08:57

З метою підвищення рівня обізнаності населення, яке проживає на території Березнівської міської ради та гостей нашої громади щодо укриття під час оголошення сигналу “Повітряна тривога”, можливості швидкого переміщення до захисних споруд цивільного захисту, пропонуємо ознайомитися з інтерактивною картою захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Березнівської міської ради відсканувавши QR-код.

QR код

з посиланням на карти розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту

Березнівської міської ради

З питань стану об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту та наявних проблем Ви можете зателефонувати за телефоном:

0(3653) 5 – 50 – 18

( графік прийому дзвінків: з понеділка по четвер – з 08:00 до 17.00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, перерва з 13:00 до 14:00)

або звернутися у відділ з питань цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства, інфраструктури та містобудування Березнівської міської ради за адресою:  34600, вул. Київська, буд. 6, м. Березне, Рівненський район, Рівненська область

Під час повітряної тривоги прийом громадян та дзвінків не здійснюється.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

У ЗАХИСНИХ СПОРУДАХ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Для швидкого переміщення до захисної споруди заздалегідь вивчіть найкоротший маршрут руху.

У захисну споруду прибувайте із засобами індивідуального захисту та запасом води і продуктів у поліетиленовій упаковці та найнеобхіднішими речами.

Забороняється приносити у захисну споруду легкозаймисті речовини або речовини, що мають сильний запах, а також громіздкі речі, приводити тварин.

У захисній споруді забороняється палити, голосно говорити, запалювати  гасові лампи, свічки, не слід ходити приміщеннями без особливої потреби, необхідно дотримуватися дисципліни, якнайменше рухатися.  До захисної споруди можна брати з собою легкі підстилки і невеликі подушки з поролону, губчатої гуми або іншого синтетичного матеріалу.