Березнівщина віддала останню шану полеглому воїну Павлу Трохимчуку

Дата: 22.06.2023 16:55

Березнівська міська територіальна громада попрощалася зі своїм Героєм, головним сержантом механізованого взводу механізованого батальйону окремої механізованої бригади Павлом Трохимчуком з села Тишиця.

Загинув захисник 19 червня 2023 року від ворожої кулі в Луганській області.

Український воїн захищав Україну з березня 2023 року. На жаль, 21 червня він Героєм назавжди повернувся в рідне село Тишиця.

Московський снайпер обірвав земний шлях люблячого чоловіка, дбайливого тата, гарного господаря на 54 році життя.

З глибокою шаною військовий кортеж з тілом українського воїна зустріли жителі сіл та міста.

22 червня біля сімейного будинку у селі Тишиця попрощатись з Павлом Олексійовичем прийшли рідні, близькі, військові, усі хто знав, любив, поважав.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася у Свято-Георгіївській церкві села Тишиця. Останній земний шлях загиблого Героя був вкритий живими квітами. Поховальну процесію односельчани – дорослі та діти, віддаючи останню шану захиснику, зустрічали навколішки.

Поховали Павла Олексійовича на місцевому сільському кладовищі зі всіма військовими почестями. Під виконання Державного Гімну України та салютний залп тіло Героя віддали землі. Рідним вручили Державний Прапор України.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світлий спомин про звитяжного воїна Павла Трохимчука назавжди залишиться у наших серцях та спогадах.