Діти Березнівської міської територіальної громади визнані переможцями у обласній олімпіаді «Знавці Біблії»

Дата: 23.06.2023 19:20

За сприяння Рівненської обласної ради на Рівненщині вже вшосте відбулася учнівська олімпіада «Знавці Біблії». Свої знання Святого Письма демонстрували понад 25 тисяч школярів області, які представляли 449 закладів освіти з 55 тергромад.

Сьогодні, під час пленарного засідання сесії, голова обласної ради Андрій Карауш відзначив Подяками Рівненської обласної ради ті громади, учні з яких здобули найбільше призових місць.

За результатами обласного конкурсу вихованці закладів освіти Березнівщини визнано кращими серед  юних знавців Біблії на Рівненщині.

Від меценатів олімпіади територіальні громади отримали подарунки.

Щиро дякуємо дітям Березнівщини, які взяли участь у конкурсі, їх наставникам та батькам за прагнення до духовного розвитку майбутнього України.