Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Двадцять перша сесія міської ради VIII скликання від 27.06.2023 року

Дата: 27.06.2023 11:48
Кількість переглядів: 174

 

1Про здійснення заходів із соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за І півріччя 2023 року.

2Про роботу комунальної установи «Трудовий архів» Березнівської міської ради за 2022 рік.

3. Про стан оренди нерухомого майна комунальної власності  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2022 рік та січень-травень 2023 року.

4. Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 15 квітня 2021 року № 205.

5. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 «Ромашка» комбінованого типу міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

6. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Теремок» комбінованого типу міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

7. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Дивосвіт» міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

8. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Барвінок» села Зірне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

9. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Берізка» села Кам'янка Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

10. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Колосок» села Балашівка Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

11. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Мальвіна» села Друхів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

12. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» села Моквин Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

13. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Росинка» села Яцьковичі Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

14. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Сонечко» села Білка Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

15. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Теремок» села Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

17. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Моквин та Новий Моквин Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

18. Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди на які виставляється на земельні торги, та надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування Комунальному підприємству «Управляюча компанія «КОМФОРТ» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ГАВРИЛЮКУ Сергію Володимировичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ЛАФЕТІ Івану Івановичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду громадянину ФЕДАСУ Віктору Васильовичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

23. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ДИТЯЧИЙ САДОК "ПРОЛІСОК" С. КНЯЗІВКА ТИШИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

24. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

26. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) в м. Березне Рівненського району Рівненської області.

27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) громадянам належної їм земельної частки (паю) для ведення особистого селянського господарства на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

29. Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

30. Про внесення змін до переліків першого та другого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 № 731.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь