Прибуття військового кортежу з загиблим Сергієм Семеновичем

Дата: 28.06.2023 14:59

Сьогодні, 28 червня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічає нашого захисника Сергія Семеновича, 1975 року народження, жителя міста Березне.

Прибуття військового кортежу у місто Березне очікується орієнтовно о 16.45 – 17.15 год. (час прибуття може бути змінений!). Рух колони буде вулицями Андріївська, Теклівська.

Поховання відбудеться у четвер 29 червня.

Прощання з Сергієм розпочнеться о 9.30 год. у сімейному будинку за адресою: вул. Теклівська, 78.

Заупокійна служба відбудеться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне (вул. Київська), після якої процесія рухатиметься до міського майдану Незалежності для церемонії прощання з загиблим захисником. Потому рух колони до кладовища буде вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.