На території Березнівської міської ради пройшла основна сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ)

Дата: 30.06.2023 08:55

З 07 до 20 червня 2023 року  на території Березнівської міської ради в тимчасово екзаменаційному центрі  проходила основна сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ). Упродовж 8 днів  у дві зміни було забезпечено проведення 15 тестувань. Із 412 абітурієнтів, які зареєструвалися на основну сесію, 15 не з’явились. Учасники, які з об’єктивних причин не змогли скласти тест матимуть змогу взяти участь у додатковій сесії, яка розпочнеться 11 липня.  Для успішного проведення тестування було залучено 72 педагогічні працівники. Попри повітряні тривоги тимчасово екзаменаційний центр працював без перебоїв. Усі учасники тестування своєчасно спускалися у сховище та належним чином дотримувалися процедур безпеки.

У персональному електронному кабінеті кожного вступника розміщено офіційні результати Національного мультипредметного тестування 2023 року за шкалою 100–200 балів. Випускник Орлівського ліцею ПОКОТИЛО Віталій Олексійович має найвищий результат – 200 балів з біології (вчитель ПОКОТИЛО Віра Іванівна).

Координацію та організацію проведення НМТ забезпечували відділ освіти, молоді та спорту міської ради спільно з Львівським  регіональним центром оцінювання якості освіти.