При Березнівській міській раді утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 30.06.2023 12:50

З метою вирішення питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб рішенням виконавчого комітету міської ради від 30 червня 2023 року №214 утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді (далі – Рада з питань ВПО) та затверджено Положення про Раду з питань ВПО.

До складу цього дорадчо-консультативного органу включено представників міської ради, її структурних підрозділів, внутрішньо переміщені особи, які проживають у місці компактного проживання та приватному секторі, керівники закладів та установ, діяльність яких пов’язана з вирішенням життєвих питань ВПО, представники громадських та благодійних організацій.

Рада з питань ВПО утворена за консультаційної підтримки Благодійного фонду «Рокада».