Березнівська громада отримала меблі завдяки Світовому банку та Міністерству соціальної політики України

Дата: 30.06.2023 13:07

З метою організації виконання функцій у сфері соціального захисту і захисту прав дітей Міністерством соціальної політики України здійснена технічна підтримка Березнівської міської територіальної громади згідно з Наказом Міністерства соціальної політики №184 від 03.03.2020 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

В рамках Проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується Міністерством соціальної політики, за сприяння Світового банку Березнівська міська рада отримала меблі для облаштування робочих місць фахівців.

Березнівська міська рада висловлює подяку Міністерству соціальної політики України, Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА за підтримку територіальної громади.