Відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради

Дата: 11.07.2023 09:31

11 липня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 14 питань, зокрема:

1. Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради у І півріччі 2023 року.

2. Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

4. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору на території Березнівської міської ради.

5. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Білка.

6. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Городище.

7. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Кургани.

8. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Лінчин.

9. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Яблунне.

10. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Новий Моквин.

11. Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Поліське.

12. Про надання дозволу на проведення обласного турніру з шахів «Надслучанський вісник» у місті Березне.

13. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

14. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на серпень 2023 року.

Усього з початку 2023 року проведено 24 засідання виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 236 питань.