Рішення виконавчого комітету від 11 липня 2023 року

Дата: 11.07.2023 10:01

Перелік рішень, включених у протокол № 24 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 11 липня 2023 року.

Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради у І півріччі 2023 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у І півріччі 2023 року та стан виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Дані про кількість звернень громадян, що надійшли до Березнівської міської ради через органи державної влади вищого рівня за І півріччя 2023 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Аналіз звернень громадян, що надійшли до міської ради у І півріччі 2023 року в розрізі питань.

Аналіз звернень громадян, що надійшли до Березнівської міської ради у І півріччі 2023 року у порівнянні з аналогічний періодом минулого року.

Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Посадовий склад комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Акт обстеження стану та використання земельної ділянки.

Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору на території Березнівської міської ради.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Білка.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Городище.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Кургани.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Лінчин.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Яблунне.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Новий Моквин.

Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Поліське.

Про надання дозволу на проведення обласного турніру з шахів «Надслучанський вісник» у місті Березне.

Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на серпень 2023 року.