У Курганах попрощалися із захисником України Василем Толочиком

Дата: 14.07.2023 15:28

Сьогодні, 14 липня, Березнівська громада з глибоким сумом та жалем провела в останню путь свого Героя, захисника України Василя Івановича Толочика, 1973 року народження. Наш Герой народився і все життя проживав у рідному селі Кургани Березнівської громади. В 1991 році закінчив Кам’янську загальноосвітню школу. Після закінчення школи навчався в  профтехучилищі міста Корець, де здобув спеціальність тракторист-машиніст широкого профілю.

Військову службу  у Збройних Силах України Василь проходив з 26 січня 2023 року.

Солдат, навідник механізованого відділення загинув під час стрілецького бою в Запорізькій області внаслідок кульового влучання.

Воїн, відданий присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, віддав своє життя в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Сьогодні захисник повернувся додому назавжди, «на щиті»… Устелений квітами шлях, схилені у скорботі голови – жителі населених пунктів, якими лягла дорога траурного кортежу, навколішки стрічали Героя.

Заупокійна служба відбулася у Свято-Покровському храмі села Кургани,  після якої Героя поховали на кладовищі у його рідному селі.

Віддати останню шану воїну, який поклав життя заради нашого світлого і вільного майбутнього під мирним українським небом, підтримати рідних і близьких захисника, зібралися односельчани, рідні, близькі, друзі представники міської ради, військові, небайдужі мешканці громади.

Прощалися зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати. «Трудолюбивий, старанний, добрий господар» - говорять про нього односельці.

У захисника залишилися мама, дружина та четверо синів, один з них неповнолітній.

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті жителів нашої громади, а його ім’я навіки буде взірцем мужності та патріотизму.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття близьким і рідним.