Рішення виконавчого комітету від 18 липня 2023 року

Дата: 18.07.2023 10:07

Перелік рішень, включених у протокол № 25 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 18 липня 2023 року.

Про виконання міського бюджету Березнівської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Додаток 1

Додаток 2

Звіт про виконання міського бюджету Березнівської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

Зміни, що вносяться до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Зміни, що вносяться до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Колодязне.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».