Прибуття військового кортежу з українським воїном Миколою Дуцем

Дата: 30.07.2023 09:31

Сьогодні, 30 липня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічає захисника України Миколу Дуця, 1983 року народження з міста Березне.

Прибуття військового кортежу у місто Березне очікується орієнтовно о 11.15-11.45 год. (час може бути змінений!). Автокортеж рухатиметься вулицями Андріївська, Корецька, Б.Хмельницького, Незалежності (до перейменування – Лермонтова).

Військове поховання Миколи Дуця відбудеться  сьогодні, 30 липня. Прощання з покійним розпочнеться о 14.00 год. у будинку за адресою: вул. Незалежності, 22, м.Березне, після чого процесія рухатиметься до Свято-Миколаївської церкви міста Березне вулицями Незалежності, Лесі Українки.

По завершенню заупокійної служби траурна колона вирушить до кладовища в урочищі «Лукавець», де відбудеться військове поховання.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті померлого захисника України.