У Березнівській громаді попрощалися із загиблим захисником України Михайлом Боровцем

Дата: 06.08.2023 09:30

05 липня, Березнівщина востаннє зі смутком та болем проводжала воїна Боровця Михайла Андрійовича, 1970 року народження з села Новий Моквин.

Стрілець-зенітник зенітного ракетного відділення загинув від ворожої кулі під час виконання військового обов’язку із захисту Батьківщини в Донецькій області.

Михайло три роки захищав Батьківщину під час АТО. Після повномасштабного вторгнення окупантів захисник з квітня 2022 року перебував у лавах Збройних Сил України.

Вчора жителі Березнівської територіальної громади зустріли тіло загиблого захисника на рідній землі «живим коридором», стоячи на колінах.

Церемонія прощання розпочалась у родинному будинку в селі Новий Моквин, в якому проживав Михайло.

Чин поховання продовжили у місцевому Кирило-Мефодіївському храмі, де священнослужителі та присутні земляки помолилися за упокій душі воїна, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.

Поховали Героя на кладовищі у селі Моквин зі всіма військовими почестями під залпи останнього салюту…

Кожен мешканець Березнівської громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-земляка.

Висловлюємо рідним, друзям, усім, хто любив та поважав Михайла Андрійовича, найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Вічна та світла пам'ять Герою України!