Рішення виконавчого комітету від 07 серпня 2023 року

Дата: 07.08.2023 15:04

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 27 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 07 серпня 2023 року

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток

Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

Додаток

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток комісія

Додаток Положення

Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Зірне.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про надання дозволу Оксані ГУБЕРНАТОР на вчинення правочину.

Про надання дозволу Миколі ЗІНЬКЕВИЧУ на вчинення правочину.

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання дитини Христини УСАЧ.

Висновок

Про поновлення складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 19.04.2021 № 110 «Про утворення міждисциплінарної команди».

Додаток

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на вересень 2023 року.

Про затвердження Перспективного плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги комунальним некомерційним підприємством «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.