Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 08.08.2023 16:13

В Україні  триває реалізація експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 року №248. У пілотному проекті беруть участь Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава».

В рамках ініціативи надаватиметься притулок, підтримане проживання, стаціонарний догляд та послуги соціальної адаптації для людей похилого віку та людей з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб терміном до 6 місяців.

Для отримання вищевказаних  послуг особа, яка їх потребує,  подає  у відділ культури та соціальної політики Березнівської міської ради (місто Березне,  вул.Київська, 11, кабінет №7) заяву про надання соціальних послуг.