Діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, відпочили у селі Зарічне Дубенського району

Дата: 11.08.2023 12:04

Наша Рівненщина багата не тільки добрими та працьовитими людьми, але і мальовничими місцями. Саме таким є село Зарічне Козинської громади Дубенського району.

Завдяки релігійній громаді «Церква Святої Трійці» міста Рівне 30 дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах  Березнівської територіальної громади  з 1 по 9 серпня відпочили у таборі «Твій шлях». Проїзд, проживання, харчування та активний і змістовний відпочинок  – все це абсолютно безкоштовно забезпечено організаторами.

Кожна дитина, яка відпочивала в таборі, отримала одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярське приладдя, подарунки, солодощі.

Щиро дякуємо релігійній громаді «Церква Святої Трійці» міста Рівне» за подароване дітям свято, за людяність та активну життєву позицію.

Все буде Україна!