Закрито прийом заявок у ДАР за програмою «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023р.»

Дата: 16.08.2023 11:59

Увага! Закрито прийом заявок у ДАР за програмою «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023р.»

📲Ви можете перевірити статус Вашої заявки у цьому документі: https://shorturl.at/impvz Правильний на даному етапі статус - "ОЧІКУЄ".

❗️Заявникам, які допустили помилки у процесі підписання заявок, надіслані повідомлення на ел.скриньки з подальшими інструкціями з перезаповнення заявки (У таблиці такі заявки дивіться у оранжевій колонці). Якщо ваша заявка у списку, що виділений оранжевим кольором, це означає, що Вам необхідно перевірити ел.пошту, щоб не пізніше неділі. 20 серпня, подати оновлену заявку відповідно до інструкції. Якщо заявка не буде оновлена відповідним чином, на жаль, ми будемо змушені відмовити Вам в отриманні добрив.

✅ Отримані заявки будуть погоджені та передані суб-грантеру АГРО для організації доставки та роздачі добрив. Як і минулого разу, після визначення графіку та складів роздачі, отримувачам надійде запрошення в чат-бот, з детальною інформацією про час та місце отримання добрив.