Засідання робочої групи з підготовки проєктних пропозицій для участі в конкурсах проєктів

Дата: 22.08.2023 15:13

22 серпня 2023 року в приміщенні Березнівської міської ради відбулося перше засідання робочої групи з підготовки проєктних пропозицій для участі в конкурсах проєктів.

Робоча група створена розпорядженням міського голови для своєчасного вирішення актуальних питань та викликів, які постають перед органами місцевого самоврядування шляхом залучення інвестицій, в тому числі міжнародної технічної допомоги. До складу групи увійшли керівники структурних підрозділів міської ради, представники місцевих активних громадських організацій, очільники окремих комунальних підприємств та установ громади.

Під час засідання обговорили напрацьовані проєкти та перспективні напрямки діяльності. Зокрема, жваве спілкування відбулося навколо питань ландшафтної архітектури містобудування міського парку, осучаснення проєкту сортувальної лінії твердих побутових відходів, технічного переоснащення оснащення ЦНАПу, облаштування додаткового автономного освітлення пішохідних переходів біля освітніх закладів міста тощо.