В Березнівській міській територіальній громаді відзначено День Незалежності України

Дата: 24.08.2023 13:01

З нагоди Дня Незалежності України 24 серпня у місті Березне відбулося покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.

Зокрема, міським головою Русланом Пилипчуком разом з представниками місцевих підрозділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Національної поліції, державної служби України з надзвичайних ситуацій, добровольчого формування №1 Березнівської територіальної громади покладено квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченку та організатору Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тарасу Бульби-Боровцю, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, меморіальної дошки Героя Небесної Сотні, Героя України Івана Городнюка.

До Дня Незалежності України у населених пунктах Березнівської міської територіальної громади з 19 по 23 серпня відбулися ряд благодійних заходів на підтримку Збройних Сил України. Під час проведення концертних програм, ярмарків, спортивних змагань, організованих закладами культури та освіти міської ради спільно з старостатами, релігійними та громадськими організаціями, для потреб наших Захисників та Захисниць зібрано майже 382 тис. грн. Дякуємо небайдужим жителям Березнівської громади за підтримку наших оборонців. Наближаємо Перемогу разом щодня.