У селі Друхів Березнівської територіальної громади відзначили храмове свято та день села

Дата: 30.08.2023 10:20

28 серпня 2023 року в день Успіння Пресвятої Богородиці у селі Друхів Березнівської міської територіальної громади традиційно відзначили храмове свято та День села.

До свята готувався кожний селянський двір.

Розпочалося святкування богослужінням в місцевому Свято-Різдва-Богородичному храмі, в якому священнослужителі Березнівського благочиння відправили святкову службу, під час якої провели молебні за мир в Україні, здоров'я наших захисників, усіх прихожан.

В другій половині дня проведено благодійний ярмарок та музичний захід за участю дуету «Чотири ока» на підтримку Збройних Сил України.

Для дитячих розваг діяли атракціони, батути тощо. Повсюди лунав дитячий сміх, були тут шашлики та багато різних смаколиків.

Під час проведення ярмарку зібрано 42717 гривень, які будуть направлені на потреби Збройних Сил України.