Пожежний автомобіль від французьких благодійників заступив на чергування

Дата: 01.09.2023 14:18

Пожежно-рятувальний автомобіль, переданий у травні 2023 року Березнівській міській територіальній громаді як гуманітарна допомога групою французьких благодійників з асоціації «ENFANTS UKRAINE 01» («ДІТИ УКРАЇНИ 01») на чолі з Бруно Буадроном, зареєстровано в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України та взято на баланс комунальною установою «Місцева пожежна команда села Балашівка – пожежно - рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони» Березнівської міської ради.

30 серпня Березнівський міський голова Руслан Пилипчук під час робочого візиту до місцевої пожежної команди села Балашівка вручив державні номерні знаки на цей автомобіль та ознайомився з умовами роботи Балашівських пожежників.