Прибуття військового кортежу з загиблим захисником Станіславом Федоровим

Дата: 04.09.2023 14:02

У вівторок 05 вересня 2023 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Станіслава Федорова з села Балашівка, 1977 року народження, який загинув захищаючи Україну у Донецькій області.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.20-10.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, М.Буховича у напрямку села Балашівка. Орієнтовний час прибуття у село Балашівка – 11.00 год.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Станіслава Федорова живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у цей же день - вівторок 05 вересня у селі Балашівка.

Прощання розпочнеться о 14.00 год. у сімейному будинку за адресою: вул. Травнева, 66. Заупокійна служба відбудеться у Церкві Святого Іоанна Богослова села Балашівка. Поховають Героя на місцевому кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника.