Рішення виконавчого комітету від 08 вересня 2023 року

Дата: 11.09.2023 14:32

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 31 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 08 вересня 2023 року

Про затвердження мережі закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2024 навчальний рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток

Про схвалення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 – 2024 роки.

Додаток

Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

Додаток

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про стан дотримання суб’єктами господарювання та фізичними особами комендантської години на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про надання дозволу на проведення благоустрою території по вулиці Дорошенка у місті Березне.

Про розгляд клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Зірненська 2».

Про надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земляних робіт.

Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

Додаток

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини Олександра СТАРИНСЬКОГО.

Додаток Висновок

Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб з числа учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їх сімей, деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, деяких категорій внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про надання дозволу на проведення благодійного заходу у місті Березне.