Старостинський округ № 1 (с. Кам'янка)

Дата: 12.03.2023 10:00

ПАРФЕНЮК Світлана Йосипівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Парфенюк Світлана Йосипівна, народилася 23 лютого 1970 року в с.Кам’янка Березнівського району Рівненської області, українка.

В 1977 році вступила до першого класу Кам’янської восьмирічної школи. У 1987 році закінчила 10 класів Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчалася в Київському аграрному університеті з вересня 1987 р. по січень 1990 р. на денній формі, в період 1990-1992 рр. – на заочній формі, за фахом – економіст.

Загальний трудовий стаж 30 років. Працювала в 1990-2002 р.р. бухгалтером, головним бухгалтером та економістом КСП ім.Кузнецова, в 2002-2012 р.р. контролером-ревізором КРУ в Рівненській області, в 2013-2015 р.р. – спеціалістом Березнівського районного центру зайнятості, 2015-2020 р.р. – Кам’янським сільським головою.

Володію російською мовою, німецькою читаю і перекладаю зі словником.

Сімейний стан – заміжня. Чоловік – Парфенюк Віктор Миколайович 1965 року народження, українець, непрацюючий, має інвалідність ІІ групи.

Склад сім’ї:

-син Парфенюк Олексій Вікторович 1990 року народження, працює старшим майстром лісогосподарської дільниці ДП «Березнівське лісове господарство»;

-син Парфенюк Олександр Вікторович 1996 року народження, працює інспектором Служби охорони та економічної безпеки ТОВ «Українські лісопильні»;

-невістка Парфенюк Іванна Анатоліївна 1996 р.н., перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років.

Я, та мої члени сім’ї під судом та слідством не перебували.

Електронна адреса старостинського округу: berstar01@ukr.net