Відбувся фестиваль «Щирий борщ»

Дата: 14.09.2023 10:07

Представники внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Березнівській громаді разом з директором міського центру соціальних служб Галиною Беженар 13 вересня відвідали смачний фестиваль єднання «Щирий борщ», який пройшов на території «Музею лісу» біля міста Костопіль. Організовано фестиваль з метою інтеграції та знайомства ВПО з кулінарними особливостями нашого регіону.

Захід пройшов в надзвичайно теплій та щирій атмосфері. Для гостей було проведено екскурсію музеєм лісу, майстер-класи, прогулянки на велосипедах лісовими стежками, презентація страв різних регіонів України. І на завершення усі гості смакували найголовнішу страву української кухні, яка об’єднала усі регіони нашої країни, запашний червоний БОРЩ.

Фестиваль організовано та проведено Благодійним фондом «Рокада» за підтримки агентства ООН у справах біженців.

Висловлюємо щиро поряду організаторам за можливість відчути тепло рідного дому усім, хто відвідав фестиваль «Щирий борщ».