Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

12, 13, 14, 15 вересня 2023 року, відбулись засідання постійних комісій міської ради перед двадцять четвертою сесією Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання

Дата: 15.09.2023 10:10
Кількість переглядів: 185

 

 

На засіданнях постійних комісій розглянуто 36 проєктів рішень:

 

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна міська лікарня" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

2. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 – 2024 роки.

3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

4. Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської  територіальної громади на 2023 рік.

5. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження та затвердження Статуту Грушівської гімназії Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

6. Про звільнення у 2023-2024 навчальному році батьків учнів БЕРЕЗНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 3 БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ від батьківської плати 50 відсотків від вартості харчування одного учня на день.

7. Про передачу основних засобів на баланс КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРЕЗНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

8. Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 № 731.

9. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності  Березнівської міської ради Рівненського  району Рівненської області.

10. Про прийняття безоплатно у комунальну власність Березнівської міської територіальної громади транспортного засобу.

11. Про передачу інших необоротних матеріальних активів на баланс комунального закладу «Березнівський міський будинок культури» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області з балансу Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

12.Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

13. Про надання дозволу   на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на території Березнівської міської ради Рівненського району  Рівненської області.

14. Про надання дозволу КОВАЛЬ Оксані Максимівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СЕЛА КАМ’ЯНКА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

16. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки за межами с. Балашівка на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

17. Про надання дозволу КП «БЕРЕЗНЕКОМУНСЕРВІС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

18. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) громадянам належної  їм земельної частки (паю) для ведення особистого селянського господарства на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

19. Про заснування звання Березнівської міської ради та затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Березнівської міської територіальної громади».

20. Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення   до переліку земель, що підлягають продажу, та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

21. Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди на які виставляється на земельні торги, та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «КОМФОРТ» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

23. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг»  на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

24. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «ВОЛИНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІСГОСП» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним

послуг за межами населеного пункту на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

25. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель на території сіл Вітковичі, Зірне та Яцьковичі Березнівської міської територіальної громади Рівненського району Рівненської області.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

28. Про припинення права оренди земельної ділянки та передача її у власність на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

31. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

32. Про віднесення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності до самозалісених ділянок та надання дозволу ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ФГ «СЕРГІЇВКА» на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

34. Про надання дозволу ГАПОНУ Анатолію Юрійовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

35. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь