Рішення виконавчого комітету від 20 вересня 2023 року

Дата: 20.09.2023 15:28

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 32 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 20 вересня 2023 року

Про стан використання природних ресурсів та здійснення контролю за їх видобутком на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на жовтень 2023 року.

Про розгляд заяви Миколи ОГОРОДНІКА.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 30 червня 2023 року № 214 «Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді Рівненського району Рівненської області».

Додаток

Про надання дозволу на проведення масового заходу у місті Березне.

Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Бистричі.

Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Прислуч.

Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Моквин.

Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Олександра БАБЕЙКА.

Додаток

Про надання дозволу неповнолітньому Анатолію ІВАНОВУ на вчинення правочину.

Про надання дозволу неповнолітньому Даніїлу ПИЛИПАЦІ на купівлю та реєстрацію автомобіля.

Про надання неповнолітній Марії ОНИЩУК статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітній Софії ОНИЩУК статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.