Відбулось засідання Ради з питань ВПО при міській раді

Дата: 21.09.2023 17:30

Сьогодні 21 вересня відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді.

Рада ВПО створена для того, щоб шукати шляхи вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і є ключовою платформою для комунікацій. Ось меседж першого засідання Ради.

Присутні на засіданні керівники служб та відділів міської ради проаналізували стан справ щодо умов перебування ВПО на території громади. Представники Березнівської організації Червоного Хреста України та Благодійного фонду «Рокада» інформували присутніх про надану гуманітарну допомогу та потенційні можливості щодо подальшої підтримки переселенців.

Під час активного діалогу обговорено пріоритетні напрямки подальшої діяльності та комунікації у питаннях адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя Березнівської громади.