У селі Моквин Березнівської громади віддали останню шану військовому Юрію Чубаю

Дата: 28.09.2023 16:32

Сьогодні, на Березнівщині у селі Моквин в скорботі попрощалися з військовослужбовцем Юрієм Чубаєм.

Захисник народився у 1977 році і постійно проживав у селі Моквин.

З 1984 року по 1992 рік навчався в Моквинській середній школі.

У свій час працював будівельником на місцевій паперовій фабриці.

У 2014-2015 роках Юрій захищав Батьківщину під час АТО.

Після повномасштабного вторгнення росіян старший солдат Чубай Юрій Миколайович, навідник танкового батальйону з березня 2023 року перебував у лавах Збройних Сил України.

Серце солдата не витримало фізичних та психологічних навантажень.

Сьогодні військовий кортеж з тілом українського воїна зустріли на рідній землі. Сотні мешканців громади сіл Антонівка, Кам’янка, Кургани, Моквин та міста Березне вийшли віддати шану Герою.

Відповідно до розпорядження Березнівського міського голови від 27 вересня 2023 року № 183 сьогодні у Березнівській громаді оголошено Днем жалоби у зв’язку із здійсненням військового поховання жителя села Моквин Юрія Чубая.

Церемонія прощання відбулася сьогодні, 28 вересня. Віддати останню шану померлому прийшли до сімейного будинку рідні, друзі, знайомі, представники міської ради, багато односельчан, усі хто знав Юрія.

А запам’ятали його як надзвичайно доброго чоловіка. батька, турботливого сина.

Проводжали захисника з усіма військовими почестями у супроводі почесної варти та колони прапороносців.

У Свято-Михайлівському храмі села Моквин відбулася заупокійна служба за захисником.

Траурну колону з надзвичайною повагою та скорботою, віддаючи останню шану захиснику, односельчани зустрічали навколішки.

Під виконання Державного Гімну України та військовий салют завершився земний шлях Юрія Миколайовича, якого поховали на місцевому кладовищі рідного села Моквин.

Висловлюємо мамі нашого померлого воїна Ніні Мефодіївні, дружині Галині Іванівні, дочці Анні, сину Роману та сестрі Олені найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати, розділяємо їхній біль та горе.

Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.