Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Переконайтесь у відсутності заборгованості перед бюджетом - пройдіть звірку зі сплати податків  

Дата: 02.10.2023 15:37
Кількість переглядів: 142

Фото без опису

 

Переконайтесь у відсутності заборгованості перед бюджетом - пройдіть звірку зі сплати податків  

Така процедура дасть можливість платникам переконатися у відсутності заборгованості перед бюджетом, а у разі її наявності  ­– запобігти подальшому накопиченню, вчасно сплативши борг. Зокрема, податківці запрошують на звірку громадян, які є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю, оскільки за цими платежами  понад 72 тисячі фізичних осіб заборгували  бюджетам громад Рівненщини більше 77,7 млн гривень.

Звертаємо увагу, перевірити стан розрахунків з бюджетом громадяни можуть у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації (податкової адреси). Але, враховуючи виклики сьогодення, радимо скористатись електронними сервісами податкової служби.

Зокрема, у приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника).

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

 

Щодо реєстрації РРО в контролюючому органі

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області нагадують, що Порядок реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій затверджений Наказом Міністерства фінансів України № 547 від 14.06.2016 року із змінами і доповненнями. 

Спочатку перед реєстрацією РРО необхідно подати повідомлення про об'єкти оподаткування, об'єкти через які провадиться діяльність за формою 20-ОПП.

Для реєстрації РРО суб'єкт господарювання або представник суб'єкта господарювання подає до контролюючого органу заяву про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій за формою N1-РРО. Заяву також можна подати в електронній формі, через  Електронний кабінет платника.

Не пізніше двох робочих днів з дня надходження реєстраційної заяви контролюючий орган приймає рішення про можливість реєстрації РРО, формує та резервує фіскальний номер РРО в інформаційно-телекомунікаційній системі ДПС та надсилає до центру сервісного обслуговування (ЦСО) інформацію у вигляді довідки про резервування фіскального номера реєстратора розрахункових операцій за формою N 2-РРО засобами телекомунікацій в електронній формі. 

Довідка про резервування фіскального номера дійсна протягом трьох робочих днів з дати її надсилання до ЦСО.

Протягом трьох робочих днів з дати надсилання до ЦСО довідки про резервування фіскального номера суб'єкт господарювання повинен забезпечити переведення РРО у фіскальний режим роботи (внесення фіскального номера до фіскальної пам'яті РРО, персоналізація та опломбування РРО в ЦСО).

Завершення процедури реєстрації РРО здійснюється на підставі довідки про опломбування РРО та акта введення в експлуатацію РРО, примірники яких у день введення в експлуатацію ЦСО надсилає до контролюючого органу, де проводиться реєстрація РРО. 

Після отримання належним чином оформлених документів посадова особа контролюючого органу не пізніше наступного робочого дня проводить реєстрацію РРО та надає (надсилає) суб'єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО за формою N 3-РРО, що засвідчує реєстрацію РРО в контролюючому органі.

 

Оновлено довідники податкових пільг

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що ДПС України оновлено довідники податкових пільг (станом на 28.09.2023 р.):

- Довідник податкових пільг №120/1, що є втратами доходів бюджету;
- Довідник інших податкових пільг №120/2.

У довідниках надано перелік пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, а також початок та кінець дії пільг.

Ознайомитись з довідниками можна за посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/54005.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь