ГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

Дата: 10.10.2023 12:52

До 1 млн гривень на створення або розвиток бізнесу. Таку грантову допомогу від держави можуть отримати ветерани та члени їх сімей.

Зокрема:

✅ до 250 тис гривень — можуть отримати ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни. Умова - створення 1 робочого місця;

✅ до 500 тис гривень — чоловік або дружина ветерана. Програма покриває до 70% вартості проєкту, а одержувач гранту має створити 2 робочі місця;

✅ до 1 млн гривень — подати заяву можуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП від 3 років. Програма покриває 70% вартості проєкту. Умова - 4 робочі місця, два з яких повинні зайняти учасники бойових дій.

⚡️Подати заявку та ознайомитися з умовами участі у програмі можна ТУТ (https://diia.gov.ua/.../grant-dlya-veteraniv-ta-chleniv...).