ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.10.2023 11:00

11 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 18 питань, зокрема:

1. Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради за 9 місяців 2023 року.

2. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

4. Про тариф на виробництво та постачання теплової енергії товариством з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ РІВНЕ».

5. Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

6. Про надання дозволу на проведення масового заходу у селі Зірне.

7. Про розгляд заяви Людмили МОРОЗ.

8. Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

9. Про надання дозволів на газифікацію індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд.

10. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

11. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

12. Про надання дозволу Тетяні ДАВИДЮК на вчинення правочину.

13. Про надання дозволу Вячеславу ІВАНОВУ на вчинення правочину.

14. Про визначення Василю ОСІЙЧУКУ способу участі у вихованні дітей.

15. Про затвердження висновку про визначення місця проживання дітей Ярослава СКРИГУНЦЯ Софії СКРИГУНЕЦЬ, Сергія СКРИГУНЦЯ, Даніїла СКРИГУНЦЯ.

16. Про надання неповнолітній Тетяні ІВАНІК статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

17. Про надання неповнолітньому Вадиму ЛІТВІНЦОВУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

18. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на листопад 2023 року.

Усього з початку 2023 року проведено 34 засідання виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 363 питання.