Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Двадцять п'ята сесія міської ради VIII скликання від 24.10.2023 року

Дата: 24.10.2023 12:39
Кількість переглядів: 148

 

 

Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік

Про внесення змін до статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської  територіальної громади на 2023 рік.

Про надання згоди на безоплатне отримання з державної у комунальну власність закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області іншого індивідуально визначеного майна.

Про обмеження реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 № 7317. 

Про звільнення від відшкодування вартості комунальних послуг громадську організацію «Березнівська БРАМА».

Про затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області для надання у власність  для ведення садівництва, особистого селянського господарства учасникам бойових дій.

Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєктів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) громадянам належної  їм земельної частки (паю) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про передачу у власність ВАСИЛЮТІ Володимиру Васильовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення   до переліку земель, що підлягають продажу, та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про передачу земельних ділянок в оренду ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про   поновлення    договору оренди землі ПЕРЕХОДЬКУ Анатолію Михайловичу.

Про   поновлення  договору  оренди землі ДЕНИСЕНКО Юлії Федорівні.

Про   поновлення  договорів  оренди землі з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ «БЕРЕЗНЕ АГРО ІНВЕСТ».

Про передачу земельних ділянок в оренду ЛЮШИНУ Юрію Степановичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

Про надання дозволу ЛЮШИНУ Юрію Степановичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про внесення змін в рішення    Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про звернення депутатів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області до Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України щодо ремонту дорожнього полотна на автодорозі  Т-18-11 «Клесів-Михалин-Березне-/Н-25/».

Про звернення депутатів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області до Президента України щодо неприпустимості вилучення з доходів місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу в Державному бюджеті України на 2024 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь