Рішення виконавчого комітету від 26 жовтня 2023 року

Дата: 26.10.2023 11:01

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 37 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 26 жовтня 2023 року

Про тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії товариством з обмеженою відповідальністю «Волинь тепло».

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, комунальному підприємству «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

Про Координаційний штаб із оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток Положення про Координаційний штаб

Додаток Склад Координаційного штабу

Про надання дозволу на проведення благодійного заходу у місті Березне.

Про надання дозволу на проведення циркової вистави для дітей колективом «Вогні Києва» у місті Березне.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини Артема ВОЙЧУКА.

Додаток Висновок

Про надання Дарині ПОСТОЄВІЙ, Руслану ПОСТОЄВУ, Софії ПОСТОЄВІЙ, Дмитру ПОСТОЄВУ статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Сергія ФІЛАТОВА.

Додаток Висновок