Березнівська громада взяла участь у форумі «Психосоціальна підтримка в Україні»

Дата: 26.10.2023 16:31

25 жовтня 2023 року Березнівський міський голова Руслан Пилипчук та директор міського центру соціальних служб Галина Беженар взяли участь у форумі «Психосоціальна підтримка в Україні» за результатами практичного втілення пілотного проекту PRO_MentalHealth в Рівненській області.

Завданням заходу було згуртувати довкола проблематики збереження ментального здоров’я, визначення потреб у психопідтримці осіб, які відчули на собі негативні наслідки війни та спільного вектору дій щодо їх забезпечення. Для учасників презентовано пілотну модель створення психосоціальних послуг у Рівненській області та обговорено законодавче підґрунті для забезпечення її інституційної стійкості, а також можливостей для громад самостійно впроваджувати модель PRO_MentalHealth.

За результатами спільної роботи ухвалено Резолюцію учасників форуму «Психосоціальна підтримка в Україні 2023: практичне втілення моделі PRO_MentalHealth на прикладі громад Рівненщини».