У Березнівській громаді відбулася стратегічна сесія Ради ВПО

Дата: 27.10.2023 10:10

25 та 26 жовтня 2023 року відбулася стратегічна сесія Ради ВПО при Березнівській міській раді. Стратегічна сесія відбулася в рамках реалізації Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» який реалізовується Благодійною організацією «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

На початку роботи учасників привітала регіональна координаторка Благодійної організації «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Ольга Мельник. Вона зазначила, що стратегічною метою діяльності благодійного фонду є саме підтримка системи соціального захисту у громадах.

Упродовж двох днів з Радою ВПО працювала команда Рівненського регіонального відділення Асоціації Міст України – виконавча директорка Тетяна Грещук та експертка  Олена Ковтунець.

Участь у стратегуванні взяли члени Ради ВПО, працівники комунальних установ та активні ВПО. Учасники спільно опрацювали усі складові стратегічної сесії, які ляжуть в основу стратегічного  документу:

• Що таке стратегія ради ВПО?
  • Функції Ради ВПО
  • Стратегічне бачення та місія
  • Стратегічні цілі: знайомство зі стратегіями вищого рівня
  • Формування стратегічних цілей
  • Формування завдань та плану роботи на 2023-2025рр.

Активно включилися в роботу внутрішньо-переміщені особи, які нині проживають у Березнівській громаді, вони висловили свої ідеї та пропозиції щодо інтеграції ВПО в громаду.