Березнівчани традиційно долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Дата: 27.10.2023 15:51

Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови у приміщенні Березнівської бібліотеки-філії для дітей традиційно відбулося написання радіодиктанту національної єдності 2023.

Головна мета події — не перевірити грамотність учасників, а об'єднати українців і знавців української мови по всьому світу.

Цьогоріч авторкою радіодиктанту стала українська поетеса, перекладачка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав текст актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський. Назва тексту – «Дороги України». До написання радіодиктанту національної єдності долучилися мовознавці, педагогічні працівники, працівники культури, співробітники бібліотеки, громадські діячі, депутати міської ради.

Після написання диктанту вчитель української мови та літератури Марія Рибчинська зробила глибокий аналіз кожного написаного речення.

Бібліотечні працівники також підтримали флешмоб, підготувавши книжкову виставку «ЯКА НАША МОВА».