У старостинських округах Березнівської громади триває осіннє прибирання

Дата: 10.11.2023 15:30

У старостинських округах Березнівської громади проводять осіннє прибирання. До робіт з благоустрою  долучилися установи та заклади міської ради.

Зокрема, протягом двох останніх місяців на території старостинського округу №5 (с.Моквин) Березнівської міської ради за участю працівників старостату, закладу дошкільної освіти «Ромашка», вихованців Моквинського ліцею, соціального працівника, жителів сіл Моквин та Друхів проведено осінній благоустрій парків та території адмінприміщення старостату, висаджено туї, катальпи, бузок, тюльпани, крокуси, грецькі горіхи, ялинки. Постійно ведуться роботи з прибирання та вивезення сміття й опалого листя.

Впорядковані парки стають улюбленим місцем відпочинку жителів населених пунктів.

Закликаємо мешканців громади прибрати біля своїх присадибних ділянок та на вулицях, позбутись сезонного сміття та опалого листя.

Давайте підтримувати громаду в чистоті разом.