Рішення виконавчого комітету від 09 листопада 2023 року

Дата: 13.11.2023 10:15

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 38 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 09 листопада 2023 року

Про схвалення Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки.

Додаток Програма Захисників та Захисниць

Додаток до Програми Захисниців і Захисниць

Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток

Про схвалення змін до Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

Додаток

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про надання дозволу на продовження терміну дії ордеру на видалення зелених насаджень.

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про надання дозволу на проведення турніру з міні-футболу.

Про надання дозволу на проведення волейбольної ліги Березнівської міської територіальної громади.

Про встановлення режиму роботи.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про надання дозволу Дмитрію БОРОВЦЮ на вчинення правочину.

Про надання Олександрі МЕЛЬНИК статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про надання Софії СТУПЧУК статусу дитини-сироти.

Про надання Олегу СТЕБЛЮКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітній Софії СТЕБЛЮК статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітньому Євгену СТЕБЛЮКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітньому Нікіті ТОКАРЧУКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про призначення опікуна над дитиною-сиротою Софією СТУПЧУК.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на грудень 2023 року.