Прибуття військового кортежу із захисником Олександром Мельничуком

Дата: 15.11.2023 11:48

У середу 15 листопада 2023 року Березнівщина у скорботі очікує на прибуття військового кортежу із молодим захисником України Олександром Мельничуком з міста Березне 1996 року народження, який віддав своє життя у боях з московськими окупантами на Донеччині.

Орієнтовний час прибуття кортежу на Моквинське перехрестя - 14.00 год.

У місті Березне кортеж з тілом українського воїна очікується о 14.30 – 15.00 (час може бути змінено!) По місту рух буде вулицями Андріївська, Теклівська, Героїв України, Будівельників.

Просимо жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військові поховання Олександра Мельничука відбудеться у четвер 16 листопада.

Прощання з захисником розпочнеться об 11.00 год. у будинку за адресою: вул. Будівельників, 56/9. Потому траурна колона вирушить міськими вулицями (Будівельників, Героїв України, Теклівська, М.Буховича, Київська) до майдану Незалежності для загального прощання із захисником.

Після прощання на майдані рух колони продовжиться вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька до Свято-Миколаївської церкви м.Березне для проведення заупокійної служби, по завершенню якої відбудеться військове поховання на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав життя за світле майбутнє України.