Центром соціальних служб організовано тренінг у Березнівській міській територіальній громаді

Дата: 24.11.2023 10:54

«Міждисциплінарна взаємодія у процесі супроводу сімейних форм виховання» - тема, за якою міським центром соціальних служб організовано тренінг у Березнівській міській територіальній громаді.

Захід проходив у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

Яка роль місцевих органів влади та кожного члена міждисциплінарної команди в процесі надання послуг дітям, які влаштовані у сімейні форми виховання?

Як забезпечити прийняття рішень з урахуванням найкращих інтересів дитини?

Як налагодити ефективну міждисциплінарну взаємодію суб’єктів територіальної громади в процесі створення та супроводу сімейних форм виховання?

Чому важливо запроваджувати в громаді надання послуги патронату над дитиною?

Відповіді на ці та інші питання учасники тренінгу спільно з тренерами Рівненського обласного центру соціальних служб шукали в процесі дискусій, обговорення презентацій та виконання практичних вправ у групах.

Участь у тренінгу взяли керівники та представники структурних підрозділів, депутати Березнівської міської ради, старости округів, директори та працівники комунальних закладів, що надають соціальні послуги, закладів освіти, охорони здоров’я, інклюзивно-ресурсного центру, опікуни, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім учасникам тренінгу за активність та готовність до співпраці!