Знову чорна звістка на Березнівщині

Дата: 06.12.2023 09:51

Фото без опису

07 грудня 2023 року наша громада у скорботі зустрічатиме загиблого Захисника Володимира Бойчука з села Городище, 1980 року народження.

Захищаючи Україну від московських окупантів у лавах прикордонної служби Володимир загинув 19 липня 2023 року у Донецькій області. Дорога додому загиблого Захисника виявилася довгою…

Висловлюємо щирі співчуття рідним. Важко знайти слова втіхи та нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному 07 грудня 2023 року орієнтовно о 10.40 – 11.00 год (час може бути змінено!). Проїзд через місто буде по вулицях Андріївська та М.Буховича у напрямку села Городище.

Прохання до жителів населених пунктів громади, через які прямуватиме кортеж, зустріти нашого Захисника живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у цей же день - 07 грудня. Прощання з українським воїном Володимиром Бойчуком розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: вулиця Незалежності, 168, с.Городище.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Городище. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі в урочищі Лізяно.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Фото без опису